Villa Mavrianos

Belangrijkste voorzieningen

  • 120 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    De 120 m² Villa Mavrianos Kithnos ligt op ongeveer 3 km van het strand van Paralia Aliki en nodigt gasten uit om te genieten van een terras. Dit vakantiehuis is geschikt voor maximaal 5 gasten en biedt mogelijkheden om te kanoën.

    Het Agios Dimitrios-strand kunnen gaten op circa 10 minuten rijden van de 2-slaapkamer villa vinden. De accommodatie is op ongeveer 4 km van de Panagia Kanala gesitueerd.

    In Villa Mavrianos kunt u genieten van het uitzicht op de zee. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    De villa biedt zelfvoorzienende voorzieningen, zoals een complete keuken en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. U kunt ook gebruikmaken van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Er zijn kapperservice en schoonheidsdiensten om in te ontspannen na een drukke dag.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00001234927

    Kameropties bij Villa Mavrianos Kithnos

    In Villa Mavrianos kunt u genieten van het uitzicht op de zee. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Mavrianos Kithnos Natuur foto Villa Mavrianos Kithnos Interieur foto Villa Mavrianos Kithnos Voorzieningen foto Villa Mavrianos Kithnos Voorzieningen foto Villa Mavrianos Kithnos Buitenkant foto Villa Mavrianos Kithnos Interieur foto Villa Mavrianos Kithnos Macro Details foto Villa Mavrianos Kithnos Bedden foto Villa Mavrianos Kithnos Voorzieningen foto Villa Mavrianos Kithnos Natuur foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 120 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Mavrianos Kithnos

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Mavrianos Kithnos

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in de villa?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een broodrooster, is beschikbaar in de villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Villa Mavrianos?
      Gasten van Villa Mavrianos kunnen onder andere het Gaidouromantra-strand (3 km), de Haven van Merichas 4) en het Flampouria-strand 3,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Mavrianos Kithnos